"Direksiyonunuz yaşam için dönsün!"

Denge Sürücü Kursu

Ehliyet için doğru adres, kalite ve doğru eğitim. İleri sürüş teknikleri uzmanları ile özel direksiyon dersi.

Ehliyette 9 Taksit
Trafik İşaret ve Levhalarına Uyun!
Hediye Değil Ehliyet Veriyoruz!
Trafikte Dikkatsizlere Dikkat Edin!
Previous Next Play Pause

Neden Denge Sürücü Kursu ?

20 yıldır sürücülük eğitimi alanında televizyon programları ve eğitim videoları hazırlayan kurucumuz Çetin BÜYÜKÇINAR deneyimlerini adaylarımız ile birebir paylaşıyor. Sürüş seviyenize uygun olarak trafiğe kapalı özel pistimizde ve akan trafikte güvenli eğitim veriliyor.

Motosiklet eğitimlerimiz uzman eğitmenlerle verilerek, trafiğe kapalı özel pistimizde standartın dışında özel parkurlar yapılarak trafikte kursiyerler güvenle motosiklet kullanacak seviyeye getiriliyor.

Sadece ehliyet vermiyor, sürücü yetiştiriyoruz. Denge sürücü kursundan ehliyet aldıktan sonra ek derse ihtiyaç duymadan, araç kullanabileceksiniz.

 

 

 

Pendik bölgesinde eğitim faaliyetlerine devam eden sürücü kursumuz, siz değerli sürücü adaylarını benimsiyor ve en başarılı sürücü kursu olarak emin adımlarla ilerliyor. Kaynarca Denge sürücü kursu, en iyi sürücü kursu olarak bölgesinde öncülüğü ve eğitim kalitesiyle özel direksiyon derslerinde de sizlere en iyi eğitimi veriyor. Siz değerli sürücü adaylarının sürücü kursuna gitmeden web sitemiz üzerinden de daha detaylı bilgiler alması için tüm bilgileri sitemiz üzerine yazıyor, canlı destek modülüyle sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Genellikle adayların kurumumuzu ziyaret ettiğinde sorduğu genel sorular Sürücü Kursu Fiyatları oluyor. Tüm İstanbul Sürücü Kursları gelen yeni yönetmelikle birlikte taban fiyat uygulaması yapmaktadır. Taban fiyat uygulaması ile standart bir fiyat uygulanmaktadır. Bu fiyatın altına düşen sürücü kursularına itibar etmeyin. Ufak ama daha yüksek ücretler ödemeyin. 

 

Sürücü kursu arabaları konusuda genellikle adayların merak ettiği konular arasında, biz kurumumuzda hyundai araçlarını kullanıyoruz. 

 

Görsel ders sistemimiz ile ilgili de sürücü kursu trafik adabı derslerini, sürücü kursu araç tekniği / motor derslerini, sürücü kursu ilkyardım derslerini ve sürücü kursu trafik ve çevre bilgisi derslerini Çetin Büyükçınar'ın anlatımıyla videolu bir şekilde izleyebilirsiniz. 

 

Sürücü kursu başlama tarihleri ile ilgili yazdığımız makalelerden de bu konularla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sürücü kursu ehliyetler için istenilen evrak / belgelere de yazdığımız makalelere biraz aşağıdaki alandan ulaşabilirsiniz.

 

Sürücü kursu direksiyon derslerimiz İleri Sürüş Uzmanlarıyla hem akan trafikte hemde özel asfalt pistimizde verilmektedir. Bayan adaylarımız için sürücü kursu bayan direksiyon dersleri kapsamında bayan direksiyon hocalarımız ile birlikte bayandan özel direksiyon dersi alabilirsiniz.

 

Bizleri takip etmeye devam edin, sizler için en iyi şekilde çalışıyoruz.

 

Merhaba sevgili sürücü adayı, bu alan tam senlik. Neden diye sorar olduğunu duyar gibiyim. Biz senin başarını arttırmak için çalışıyor ve başarılı olacağını düşünüyoruz. Türkiye için gerçek anlamıyla sürücü yetiştirmeyi hedef alan Denge Sürücü Kursu kurucusu Çetin Büyükçınar'ın anlatımıyla sana online ders ortamı hazırlıyoruz. Burada neler mi var ? Burada senin Sürücü Kursunda aldığın eğitim ve daha fazlası. 

Tüm Trafik ve Çevre Bilgisi dersinin videolu konu anlatımı ve sadece video olarak değil videoda bahsi geçen tüm konuların yazıları. Bununla da kalmıyor sana kendini deneyebileceğin online sınav ekliyoruz. Kısaca sana burda bir derslik açtık. Başarını arttırmak istiyorsan bizleri takip etmelisin diye düşünüyoruz.

Sadece Trafik ve Çevre Bilgisi dersleri yok Araç Tekniği dersinin de videolu konu anlatımı mevcut. Araç Tekniği dersi de online test çözümleriyle destekleniyor. Kendini denemen için online sınav sistemi burada da aktif. 

İlkyardım ve Trafik Adabı derslerini de es geçmiyor ve sana müfredata uygun videolu anlatımlarını sunuyoruz. Bizler sizin için çalışıyor ve trafik kaza oranını en aza indirmeyi hedefliyoruz. Sadece senden ricamız sana faydalı olabildiysek bize bir teşekkür etmen. Hadi bakalım dersini seç;


trafikdersiaracteknigiilkyardimdersitrafikadabitestcozumudireksiyondresi

 


 

loading...
Bizimle İletişime Geçin0 (216) 491 30 29
Mail İle İletişime Geçin[email protected]
Yerimizde Ziyaret EtAdres için Tıkla!