"Direksiyonunuz yaşam için dönsün!"

Denge Sürücü Kursu

Ehliyet için doğru adres, kalite ve doğru eğitim. İleri sürüş teknikleri uzmanları ile özel direksiyon dersi.

joo-slayt-1
joo-slayt-2
joo-slayt-3
joo-slayt-4
joo-slayt-5
joo-slayt-6
Previous Next Play Pause

 Uzaktan Canlı Eğitime katılmak için lütfen tıklayınız. 

Pendik, Kaynarca Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi Açıldı!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Tuzla İçmeler'de Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizi açtık. Kaynarca SRC Belgesi, Pendik SRC Belgesi, Kavakpınar SRC Belgesi, Esenyalı SRC Belgesi olarak arama yapan adaylarımız için daha iyi hizmet verebilmek için alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. 

SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi, SRC 4 Belgesi, ODY 1 Belgesi, ODY 2 Belgesi, ODY 3 Belgesi, ODY 4 Belgesi, ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi hizmetleri için lütfen +90 216 493 42 42 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçiniz.

Denge SRC Kursu ile belge hemen cebinizde!

Neden Denge Sürücü Kursu?

20 yıldır sürücülük eğitimi alanında televizyon programları ve eğitim videoları hazırlayan kurucumuz Çetin BÜYÜKÇINAR deneyimlerini adaylarımız ile birebir paylaşıyor. Sürüş seviyenize uygun olarak trafiğe kapalı özel pistimizde ve akan trafikte güvenli eğitim veriliyor.

Motosiklet eğitimlerimiz uzman eğitmenlerle verilerek, trafiğe kapalı özel pistimizde standartın dışında özel parkurlar yapılarak trafikte kursiyerler güvenle motosiklet kullanacak seviyeye getiriliyor.

Sadece ehliyet vermiyor, sürücü yetiştiriyoruz. Denge sürücü kursundan ehliyet aldıktan sonra ek derse ihtiyaç duymadan, araç kullanabileceksiniz.

 

Pendik bölgesinde eğitim faaliyetlerine devam eden sürücü kursumuz, siz değerli sürücü adaylarını benimsiyor ve en başarılı sürücü kursu olarak emin adımlarla ilerliyor. Kaynarca Denge sürücü kursu, en iyi sürücü kursu olarak bölgesinde öncülüğü ve eğitim kalitesiyle özel direksiyon derslerinde de sizlere en iyi eğitimi veriyor. Siz değerli sürücü adaylarının sürücü kursuna gitmeden web sitemiz üzerinden de daha detaylı bilgiler alması için tüm bilgileri sitemiz üzerine yazıyor, canlı destek modülüyle sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Genellikle adayların kurumumuzu ziyaret ettiğinde sorduğu genel sorular Sürücü Kursu Fiyatları oluyor. Tüm İstanbul Sürücü Kursları gelen yeni yönetmelikle birlikte taban fiyat uygulaması yapmaktadır. Taban fiyat uygulaması ile standart bir fiyat uygulanmaktadır. Bu fiyatın altına düşen sürücü kursularına itibar etmeyin. Ufak ama daha yüksek ücretler ödemeyin. 

 

Sürücü kursu arabaları konusuda genellikle adayların merak ettiği konular arasında, biz kurumumuzda hyundai araçlarını kullanıyoruz. 

 

Görsel ders sistemimiz ile ilgili de sürücü kursu trafik adabı derslerini, sürücü kursu araç tekniği / motor derslerini, sürücü kursu ilkyardım derslerini ve sürücü kursu trafik ve çevre bilgisi derslerini Çetin Büyükçınar'ın anlatımıyla videolu bir şekilde izleyebilirsiniz. 

 

Sürücü kursu başlama tarihleri ile ilgili yazdığımız makalelerden de bu konularla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sürücü kursu ehliyetler için istenilen evrak / belgelere de yazdığımız makalelere biraz aşağıdaki alandan ulaşabilirsiniz.

 

Sürücü kursu direksiyon derslerimiz İleri Sürüş Uzmanlarıyla hem akan trafikte hemde özel asfalt pistimizde verilmektedir. Bayan adaylarımız için sürücü kursu bayan direksiyon dersleri kapsamında bayan direksiyon hocalarımız ile birlikte bayandan özel direksiyon dersi alabilirsiniz.

 

Bizleri takip etmeye devam edin, sizler için en iyi şekilde çalışıyoruz.

 

1. Adım; Sürücü Kursu kayıt için gerekli evraklar hazırlanmalı


 

2. Adım; Sürücü Kursunda ki Trafik ve Çevre Bilgisi - Araç Tekniği ve Motor Bilgisi - İlkyardım Bilgisi ve Direksiyon Derslerine devam edilir. Teorik test sınavında toplam 50 sorudan test sınavına girilir. Trafik ve Çevre Bilgisinden 21 soru, İlkyardım Bilgisinden 13 soru, Araç Tekniği ve Motor Bilgisinden 16 soru çıkar. Teorik test sınavında ki 50 sorudan 35 doğru yapan aday 70 puan alır. Teorik test sınavın da 70 ve üzeri doğru cevap veren her aday başarılı sayılır. Teorik test sınavında yanlış doğruyu götürmeyeceği için boş cevap bırakmanızı tavsiye etmiyoruz.Tüm sürücü adaylarına başarılar diliyoruz.

 


3. Adım; Teorik test sınavında başarı gösteren sürücü adaylarıuygulamalı direksiyon sınavına girerler. Teorik test sınavının açıklandığı günün hafta sonu değil, takipeden hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar uygulamalı direksiyon sınavları yapılır. Uygulamalı direksiyon sınavı 30 dakika sürer ve sınav süresince tek bir hata yapan sürücü adayı başarısız sayılır. Uygulamalı direksiyon sınavında sinyal vermemek dahi başarısız olmaya yeterlidir. Hiç hata yapmadan sınavı bitiren sürücü adayları başarılı sayılır. Başarısız olanlar tekrar ücret ödeyerek sonraki uygulamalı direksiyon sınavına girerler. Teorik test sınavından başarısız olan sürücü adayları 2 hafta sonraki ara sınava girerler.


 

4. Adım; Uygulamalı direksiyon sınavından başarılı olan sürücü adaylarının sürücü sertifikaları hazırlanarak Milli Eğitim Müdürlüğü'ne onaya gönderilir. Sürücü sertifikaları onaydan 1 hafta içinde gelir. Dosyasını kayıt olduğu sürücü kursundan alan sürücü adayı, internet üzerinden herhangi bir il veya ilçenin Emniyet Müdürlüğü Tarfik Tescil Şubesinden ehliyet için emniyet randevusu alması gerekir.


 

Emniyete ehliyet çıkartmaya giderken yanınızda mutlaka götürmeniz gerekenler;

a) Nüfus cüzdanı (kimlik) aslı

b) Diploma (öğrenim belgesi) aslı

c) Vergi dairesine yatan harcın dekontu

d) Kan grubu kartı

e) E-randevu kağıdı

d) Fark yapanlar için ehliyetin aslı

 

Yeni gelen düzenlemeyle Ehliyet Ücretleri taban fiyat uygulaması kapsamında tüm bölgelerde aynıdır. Fiyata değil, kaliteye bak...

loading...
Bizimle İletişime Geçin0 (216) 491 30 29

SRC Belgesi

SRC Belgesi almak ister misiniz?
SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi ve SRC 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.
Mail İle İletişime GeçinTıkla Gönder!

ODY Belgesi

ODY Belgesi almak ister misiniz?
ODY 1 Belgesi, ODY 2 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.
Yerimizde Ziyaret EtAdres için Tıkla!

ÜDY Belgesi

ÜDY Belgesi almak ister misiniz?
ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.