"Direksiyonunuz yaşam için dönsün!"

Denge Sürücü Kursu

Ehliyet için doğru adres, kalite ve doğru eğitim. İleri sürüş teknikleri uzmanları ile özel direksiyon dersi.

Sürüş sektöründe kendini ispatlamış ve örnek olmayı başarmış kurumumuz bünyesinde görevli ileri sürüş teknikleri uzmanlarıyla hem özel direksiyon dersi hemde ileri sürüş eğitimi hizmetleri vermekteyiz.

Anadolu yakasında bulunan kurumumuz şehirler arası vermiş olduğu eğitimlerle kendini hem İstanbul ve çevresinde, hemde tüm Türkiye de ispatlamıştır. Aynı zamanda televizyon programları ve eğitim cdlerinden de tanıdığınız Çetin Büyükçınar kurumun kurucusu ve baş eğitmenidir. Eğitimlerde bizzat kendisi de bulunmaktadır.

 

Özel Direksiyon Dersi Hangi Saatler Arasında Yapılmaktadır ?

Özel direksiyon dersi saat programımız tamamen özel direksiyon dersi talebinde bulunan adayımızın uygun gün ve saatlerine göre ayarlanmaktadır. Haftanın hergünü özel direksiyon dersimizin bir kısmı akan trafikte diğer kısmı kendimize ait 10 dönüm üzerine kurulu trafiğe kapalı eğitim pistimizde verilmektedir. Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz haftaiçi ve haftasonu sabah saat 09:00 ve akşam saat 18:00 arasında verilmektedir.

Özel direksiyon dersi saat periyodumuz; 09:00 - 11:00, 11:00 - 13:00, 14:00 - 16:00, 16:00 - 18:00 saatleri şeklinde özel direksiyon eğitimleri verilmektedir.

 

Özel Direksiyon Dersi Randevu Almak İçin Ne Yapmalıyım ?

Özel direksiyon dersi randevusu için sitemiz üzerinde bulunan online canlı destek kısmından yetkili arkadaşımız ile iletişime geçebilir veya iletişim sayfamızdan iletişim numaramızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Randevunuzun çizelgeye yazılabilmesi için mutlaka almış olduğunuz özel direksiyon dersi ücretinin ödenmiş olması gerekmektedir.


Ödemelerinizi istediğiniz ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz; Nakit, EFT, Havale, Kredi Kartı Tek Çekim veya Kredi Kartı Taksit seçenekleriyle ödeme kolaylığı sunmaktayız.

 

Özel Direksiyon Dersi Eğitim Bölgeleriniz Nerelerdir ?

İlk öncelikle özel direksiyon dersi talebinde bulunan adayın sürüş seviyesi sorulur ve sürüş seviyesine göre özel bir sürüş programı yapılır. Ardından sürüş seviyesine göre ilk eğitim trafik yoğunluğunun olmadığı bir alanda aday ile birlikte aracı tanıma eğitimi yapılır. Araç özellikleri, ayna ayarları, pedallar vs. tanıtımı yapıldıktan sonra araç kavrama noktası tespit edilerek, adaya bir kaç tekrar yaptırılır ve trafiğe çıkabilecek seviyeye getirilir.

Trafiğe çıkabilecek seviyeye gelen direksiyon adayı trafiğin yoğun olduğu yerlerde araç sürüşüne devam eder. Adayın daha çok kullanacağı güzergahlar tercih edilerek sürücülük dersi pekiştirilir. Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz yoğunlukla E5 karayolu, sahil yolu, bağdat cad, Anadolu yakası, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kaynarca, bağdat caddesi, içmeler, tersane, kurtköy, aydos, kavakpınar, güllübağlar, sapanbağları, yeşilbağlar, çınardere ara sokaklarında pekiştirilerek devam etmektedir.

Özel direksiyon dersi alan adayın talepleri ve yeterliliği doğrultusunda ekstra pist eğitimlerine geçilerek, viraj kontrolü, stabilize toprak alanda panik fren, panik fren, savrulma, kar/buz zeminde araç sürme, ekonomik sürüş vs. eğitimleri de ileri sürüş uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

 

Özel Direksiyon Dersi ile Kaç Saatte Trafiğe Çıkabilirim ?

Özel direksiyon dersi alan adayın araç kullanma seviyesine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama değişiklikler ile birlikte 10 saatlik bir eğitim ile trafiğe çıkabilirsiniz. Otomatik vitesli araç kullanacak olan özel direksiyon dersi talep etmiş adaylarımız için bu süre daha az olacaktır.

 

Özel Direksiyon Dersi Paket Programlarınızda Hangi Eğitimler Var ?

Seçeceğiniz paket programa göre farklılık gösterecektir. Genel olarak paket programlarımız içerisinde akan trafikte sahilyolu, minibüs yolu, bağdat cad, e5 karayolu, dar ara sokaklar ve iki araç arasında paralel park çalışması, panik fren, viraj kontrolü, savrulma, serbest parkur gibi eğitimler verilmektedir.

Özel direksiyon dersi alan aday eğitim aldığı süre boyunca aşırı heyecanlı bir araç kullanım sergiliyor ve trafik için yeterli seviyeye gelmediyse, parkda başarılı olamamış ise indirimli fiyatlı paketlerimizden faydalanıp yeterlilik seviyesine gelene kadar eğitimlere devam edebilir.

Eğitim güzergahlarını daha çok kullandığınız yollar üzerinden de seçim yapabilir, böylelikle sürüşte yabancılık çekmeyerek ilerisi için kendinizi hazırlamış olursunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için Kendi Aracımla Eğitim Alabilir miyim ?

Eğitimler için kendi aracınızla eğitim alma durumuz olabilir. Ama güvenli bir sürüş için öncelik olarak ilk dersi mutlaka kurum aracımız ile almalısınız. Çünkü kurumumuzda görevli olan ileri sürüş teknikleri uzmanı öğreticiniz sizin mutlak durumuzu görmeli ve yapacağı programı sizin sürüş seviyenize göre yapacaktır. Sürüş seviyeniz yeterli ise kendi aracınızla eğitim alabilirsiniz. Kendi aracınız ile alacağınız eğitimlerde fiyatlar değişmemektedir.

 

Özel Direksiyon Dersi Ücretleri Nedir ? Özel Direksiyon Dersi Ücretleri Ne Kadar ? Özel Direksiyon Dersi Fiyatları, Özel Direksiyon Dersi Fiyatı, Özel Direksiyon Eğitimi Ücretleri, Nedir ? Ne Kadardır ?

Bir dersimiz totalde 50 dakikadır. Özel direksiyon eğitimlerimiz günde 2 ders saati olarak belirlenmektedir. Paket programı dahilinde indirim uygulanmış eğitim ücretleri kaç saat eğitim alınacaksa belirtilen ücret peşin veya kredi kartı ile ödenmelidir. Ücret ve fiyatlar ile ilgili bizimle 0216 491 30 29 numaralı telefondan veya web sitemiz üzerinde bulunan canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumumuza ait otomatik vites aracımız bulunmaktadır. Talep doğrultusunda otomatik vitesli araç ile araba kullanma dersi verilir.

Seçiminize göre tahsis edeceğimiz bayan direksiyon eğitmenlerimiz ile araba sürüş dersi de alabilirsiniz.

Direksiyon dersi verenler; İleri Sürüş Uzman kadromuzdur. Sadece temel sürüş seviyesine değil, direksiyon geliştirme dersi ile de sürüş seviyenizi arttırabilirsiniz.

Araçlarımız; Hyundai i20, Hyundai i10 (Otomatik Vites)

Özel direksiyon derslerimiz ileri sürüş teknikleri uzmanları tarafından verilmektedir. Sizler arzu ettiğiniz takdir birebir özel direksiyon dersi de alabilmektesiniz. İleri sürüş teknikleri uzmanlarıyla birebir özel derslerimiz hem akan trafikte hemde trafiğe kapalı özel pistimizde verilmektedir.

Eğitmenlerimizin hepsi İleri Sürüş Teknikleri uzmanı sayın Çetin Büyükçınar tarafından eğitilmiş ve siz adayların daha başarılı olması hedeflenmiştir. Bunun yanı sıra özel direksiyon dersi talebinde bulunan bayan sürücü adaylarımız için de özel olarak bayan direksiyon hocası tahsis edilmektedir.

Arzu edildiği takdir de otomatik vites özel direksiyon dersi için otomatik aracımız ve uzman eğitmenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Ehliyet alma sürecinde gösterdiğimiz ilgi ve alakayı, sizler ehliyet aldıktan sonra da devam ettirmeyi hedefliyoruz. Müşteri gözüyle değil bir aile ferdi gözüyle sizleri değerlendiriyoruz.

Denge Sürücü Kursu ailesi olarak, eğitimin ve hayatın her alanında yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Eğitim almak için herhangi bir ile bağlı kalmayın, kaliteli eğitim ve tam anlamıyla sürücü olmak istiyorsanız, tercihiniz belli. Sizlere amacımız ehliyet vermek değil, tam anlamıyla araç hakimiyetine sahip bilinçli sürücüler yetiştirmek.

Araç kullanmak korkunuz değil, tutkunuz olsun!. Direksiyonunuz yaşam için dönsün!

Çok yakında, verdiğimiz derslerin videolu gösterimi de olacaktır. Bizleri takip edin...

 

 

Eğitimlerimiz;

Tuzla özel direksiyon dersi, Pendik özel direksiyon dersi, Kartal özel direksiyon dersi, Güzelyalı özel direksiyon dersi, Esenyalı özel direksiyon dersi, Kaynarca özel direksiyon dersi, Velibaba özel direksiyon dersi, Kurtköy özel direksiyon dersi, Aydos özel direksiyon dersi, Güllübağlar özel direksiyon dersi, Göçbeyli özel direksiyon dersi, Sapanbağları özel direksiyon dersi, Yeşilbağlar özel direksiyon dersi, Çınardere özel direksiyon dersi, Kavakpınar özel direksiyon dersi bölge ve bölgelerine de aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Pendik bayandan bayana özel direksiyon dersi, Tuzla bayandan bayana özel direksiyon dersi, Kartal bayandan bayana özel direksiyon dersi için talepte bulununuz.

Pendik otomatik vites özel direksiyon dersi, Tuzla otomatik vites özel direksiyon dersi, Kartal otomatik vites özel direksiyon dersi içinde hem uzmanlarımızla görüşebilir, hemde sürüşünüze göre özel ders talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin0 (216) 491 30 29

SRC Belgesi

SRC Belgesi almak ister misiniz?
SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi ve SRC 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.
Mail İle İletişime GeçinTıkla Gönder!

ODY Belgesi

ODY Belgesi almak ister misiniz?
ODY 1 Belgesi, ODY 2 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.
Yerimizde Ziyaret EtAdres için Tıkla!

ÜDY Belgesi

ÜDY Belgesi almak ister misiniz?
ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.