"Direksiyonunuz yaşam için dönsün!"

Denge Sürücü Kursu

Ehliyet için doğru adres, kalite ve doğru eğitim. İleri sürüş teknikleri uzmanları ile özel direksiyon dersi.

Merhaba sevgili sürücü adayı, bu alan tam senlik. Neden diye sorar olduğunu duyar gibiyim. Biz senin başarını arttırmak için çalışıyor ve başarılı olacağını düşünüyoruz. Türkiye için gerçek anlamıyla sürücü yetiştirmeyi hedef alan Denge Sürücü Kursu kurucusu Çetin Büyükçınar'ın anlatımıyla sana online ders ortamı hazırlıyoruz. Burada neler mi var ? Burada senin Sürücü Kursunda aldığın eğitim ve daha fazlası. 

Tüm Trafik ve Çevre Bilgisi dersinin videolu konu anlatımı ve sadece video olarak değil videoda bahsi geçen tüm konuların yazıları. Bununla da kalmıyor sana kendini deneyebileceğin online sınav ekliyoruz. Kısaca sana burda bir derslik açtık. Başarını arttırmak istiyorsan bizleri takip etmelisin diye düşünüyoruz.

Sadece Trafik ve Çevre Bilgisi dersleri yok Araç Tekniği dersinin de videolu konu anlatımı mevcut. Araç Tekniği dersi de online test çözümleriyle destekleniyor. Kendini denemen için online sınav sistemi burada da aktif. 

İlkyardım ve Trafik Adabı derslerini de es geçmiyor ve sana müfredata uygun videolu anlatımlarını sunuyoruz. Bizler sizin için çalışıyor ve trafik kaza oranını en aza indirmeyi hedefliyoruz. Sadece senden ricamız sana faydalı olabildiysek bize bir teşekkür etmen. Hadi bakalım dersini seç;


Trafik ve Çevre Bilgisi Videolu Konu Anlatım

Araç Tekniği Bilgisi Videolu Konu Anlatım

İlk Yardım Bilgisi Videolu Konu Anlatım

Trafik Adabı Videolu Konu Anlatım

Test Çözümü Videolu Konu Anlatım

Direksiyon Dersi Videolu Konu Anlatım