"Direksiyonunuz yaşam için dönsün!"

Denge Sürücü Kursu

Ehliyet için doğru adres, kalite ve doğru eğitim. İleri sürüş teknikleri uzmanları ile özel direksiyon dersi.

joo-slayt-1
joo-slayt-2
joo-slayt-3
joo-slayt-4
joo-slayt-5
joo-slayt-6
Previous Next Play Pause

 Uzaktan Canlı Eğitime katılmak için lütfen tıklayınız. 

Pendik, Kaynarca Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi Açıldı!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Tuzla İçmeler'de Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizi açtık. Kaynarca SRC Belgesi, Pendik SRC Belgesi, Kavakpınar SRC Belgesi, Esenyalı SRC Belgesi olarak arama yapan adaylarımız için daha iyi hizmet verebilmek için alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. 

SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi, SRC 4 Belgesi, ODY 1 Belgesi, ODY 2 Belgesi, ODY 3 Belgesi, ODY 4 Belgesi, ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi hizmetleri için lütfen +90 216 493 42 42 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçiniz.

Denge SRC Kursu ile belge hemen cebinizde!

Neden Denge Sürücü Kursu?

20 yıldır sürücülük eğitimi alanında televizyon programları ve eğitim videoları hazırlayan kurucumuz Çetin BÜYÜKÇINAR deneyimlerini adaylarımız ile birebir paylaşıyor. Sürüş seviyenize uygun olarak trafiğe kapalı özel pistimizde ve akan trafikte güvenli eğitim veriliyor.

Motosiklet eğitimlerimiz uzman eğitmenlerle verilerek, trafiğe kapalı özel pistimizde standartın dışında özel parkurlar yapılarak trafikte kursiyerler güvenle motosiklet kullanacak seviyeye getiriliyor.

Sadece ehliyet vermiyor, sürücü yetiştiriyoruz. Denge sürücü kursundan ehliyet aldıktan sonra ek derse ihtiyaç duymadan, araç kullanabileceksiniz.

 

Pendik bölgesinde eğitim faaliyetlerine devam eden sürücü kursumuz, siz değerli sürücü adaylarını benimsiyor ve en başarılı sürücü kursu olarak emin adımlarla ilerliyor. Kaynarca Denge sürücü kursu, en iyi sürücü kursu olarak bölgesinde öncülüğü ve eğitim kalitesiyle özel direksiyon derslerinde de sizlere en iyi eğitimi veriyor. Siz değerli sürücü adaylarının sürücü kursuna gitmeden web sitemiz üzerinden de daha detaylı bilgiler alması için tüm bilgileri sitemiz üzerine yazıyor, canlı destek modülüyle sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Genellikle adayların kurumumuzu ziyaret ettiğinde sorduğu genel sorular Sürücü Kursu Fiyatları oluyor. Tüm İstanbul Sürücü Kursları gelen yeni yönetmelikle birlikte taban fiyat uygulaması yapmaktadır. Taban fiyat uygulaması ile standart bir fiyat uygulanmaktadır. Bu fiyatın altına düşen sürücü kursularına itibar etmeyin. Ufak ama daha yüksek ücretler ödemeyin. 

 

Sürücü kursu arabaları konusuda genellikle adayların merak ettiği konular arasında, biz kurumumuzda hyundai araçlarını kullanıyoruz. 

 

Görsel ders sistemimiz ile ilgili de sürücü kursu trafik adabı derslerini, sürücü kursu araç tekniği / motor derslerini, sürücü kursu ilkyardım derslerini ve sürücü kursu trafik ve çevre bilgisi derslerini Çetin Büyükçınar'ın anlatımıyla videolu bir şekilde izleyebilirsiniz. 

 

Sürücü kursu başlama tarihleri ile ilgili yazdığımız makalelerden de bu konularla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sürücü kursu ehliyetler için istenilen evrak / belgelere de yazdığımız makalelere biraz aşağıdaki alandan ulaşabilirsiniz.

 

Sürücü kursu direksiyon derslerimiz İleri Sürüş Uzmanlarıyla hem akan trafikte hemde özel asfalt pistimizde verilmektedir. Bayan adaylarımız için sürücü kursu bayan direksiyon dersleri kapsamında bayan direksiyon hocalarımız ile birlikte bayandan özel direksiyon dersi alabilirsiniz.

 

Bizleri takip etmeye devam edin, sizler için en iyi şekilde çalışıyoruz.

 

A Sınıfı Ehliyet Belgesi

A sınıfı sürücü belgesi sepetli veya sepetsiz güç sınırı olmaksızın tüm iki ve 3 tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir. A sınıfı motosiklet ehliyeti alabilmek için 24 yaşını bitirmiş olmak ya da iki yıllık A2 sınıfı ehliyete sahip olma şartı vardır. 24 Yaşından büyük iseniz hiç ehliyetiniz yoksa bile direkt A Sınıfı motosiklet ehliyeti için kayıt yapabilirsiniz. 2 yıllık A2 ehliyeti olanlar 20 yaşından itibaren (24 yaş'ı beklemeden) A sınıfı motosiklet ehliyetine başvurabilirler.

 

A Sınıfı Motosiklet Ehliyet Yaşları

24 yaşını bitirenler (2 yıllık A2 ehliyeti olanlar hariç) A Sınıfı motosiklet ehliyet sınıfı için başvurabilirler. A sınıfı motosiklet ehliyetine başvuruda bulunmak isteyen adaylar 24 yaşını doldurmuşlarsa direk başvuruda bulunabilirler. 20-24 yaş aralığında ise 2 yıllık A2 sınıfı motosiklet ehliyeti zorunluluğu aranmaktadır. 35 KW gücün üstündeki motorlar için alınacak ehliyettir. A motosiklet ehliyeti ile tüm motosiklet tip/modelleri kullanılabilmektedir.

 

Ehliyet fiyatları güncel listesi için tıklayın!

 

Diğer A Sınıfı Ehliyetler;

A1 Sınıfı Ehliyet (0-11 kw motorlar içindir, a1 sınıfı ehliyet yaş için aranan şart 16 yaşını doldurmuş olmak gereklidir.)
A2 Sınıfı Ehliyet (11-35 kw motorlar içindir, a2 sınıfı ehliyet yaş için aranan şart 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir.)

 

Mevcutta Daha Önceden A2 Ehliyeti Olupta (2016 Yılında Alanlar İçin) A Ehliyete Büyütmek İsteyenler

A ehliyeti büyütmek için sadece motosiklet direksiyon sınavına girerek, A sınıfı ehliyet belgesine sahip olabilirler. Ehliyet fiyatları güncel listesi için tıklayın!

 

A Sınıfı Motosiklet Ehliyeti İçin Direksiyon Eğitimleri Nasıl Yapılıyor ?

A sınıfı ehliyet direksiyon eğitimleri hafta sonları sınav güzergahında yapılmaktadır. Belirtien direksiyon sınav tarihine kadar her hafta yapılır. Sınav için yeterli seviyeye gelmemiş olan adaylarımıza hafta içi ek dersler yapılarak, sınava hazır hale getirilir. Eğitim için belirlenen noktalar ve eğitim saatleri tarafınıza sms veya aranarak bilgi verilecektir. Eğitim için gelen kursiyerimize, kursumuz tarafından tüm ekipmanlar sağlanacaktır. Eğitim için gelen her kursiyerimize bir motor verilir ve bekleme olmadan 100 dakika ders verilir.

Eğitimlerimiz genel başlıkları; motoru tanıma, vitesli motorda kalkış/duruş, rampada kalkış, frenleme, slalom, sekiz çizme, engelden kaçma, denge platformu gibi standart eğitimler ve akan trafikte motor sürme eğitimi verilir.

 

Mevcutta Ehliyeti Bulunup A Sınıfı Ehliyetine Fark İçin

Teorik sınav şartı aranmadığı için teorik sınava girmeyecektir. İlk direksiyon sınavına girerek, A ehliyetine sahip olabilirler.

 

Ehliyete Sahip Olmayıpta Motosiklet Ehliyeti Almak İsteyenler

Daha önce ehliyeti olmadığı için teorik sınava girme zorumluluğu doğacaktır. İlk öncelikle teorik sınavı beklemek durumundalar. Teorik sınavdan geçildiği takdirde direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaklardır.

 

Motosiklet Sınavı Hangi Motosikletlerle Yapılıyor ?

Eğitimlerde kullandığınız sınıfa göre sınava gireceğiniz motorda aynısı olacaktır. Kendinize ait motosikletinizle sınava giremezsiniz. Daha önceden motor kullanma bilgisine sahip olmayanlar için ilk dersler daha ufak güçteki motorlarla yapılmaktadır.

 

A Sınıfı Ehliyet Alma Şartları

 • İşitme kaybı,
 • Günlük hayatı kısıtlayan denge problemi,
 • Baş dönmesi nedeni olabilecek bir hastalık,
 • Uyku bozukluğu, 
 • Malign tümör hikayesi,
 • Eklem hareketlerinde kısıtlama,
 • Ekstremite noksanlığı,
 • Kas, tendon ve bağ lezyonları,
 • Hipoglisemiye yol açabilecek ilaç kullanılan diyabet hastalığı,
 • Kalp-damar hastalığı,
 • Organ yetmezliği,
 • Santral sinir sistemi hastalıkları,
 • Periferik sinir sistemi hastalıkları,
 • Epilepsi,
 • Kas hastalıkları,
 • Ruh hastalığı (ağır akıl hastalığı, zeka geriliği, demans, kişilik bozukluğu, ağır davranış bozukluğu),
 • Alkol bağımlılığı,
 • Psikotrop madde bağımlılığı,
 • Görme değerlendirmesi

gibi hastalık ve bağımlılıkların olmaması, 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

 

A Sınıfı Ehliyet Nasıl Alınır ?

Öncelikle eğitim kalitesine inandığınız ve güvendiğiniz bir ehliyet kursu seçmelisiniz. Çünkü bir ömür boyu kullanacağınız bir ehliyet belgesine sahip olacaksınız. Ehliyet derslerine devamlılık göstermelisiniz, kesinlikle bunlar kolay ben biliyorum algısına girmeyin. Doğru bildiğiniz yanlışlar olabilir. Eğitimlerimiz ileri sürüş teknikleri uzmanları tarafından verilmekte ve sizlere araç kullandırmayı hedeflemekteyiz. Ek derse gerek duymadan güvenli ve bilinçli sürücü yetiştiriyoruz. Ehliyet sınav tarihlerini öğrenmek için kursumuzu arayın ve sınava girmeden önce tam anlamıyla hazır olun. Herhangi bir yerde aklınıza birşey takıldığın da eğitmenlerimizden yardım isteyin. Çünkü sizin başarınız, bizim başarımızdır.

 

A Sınıfı Ehliyet Belgesi İçin Araç Tekniği (Motor), Trafik, İlkyardım, Trafik Adabı Dersleri Hangi Günler Yapılmaktadır ?

Eğitimlerimiz Çetin Büyükçınar tarafından hafta içi 7 gün teorik eğitimlerimiz 18:00 - 20:00 arası verilmektedir. Bu eğitimler 3 hafta sürmektedir.

 

A Sınıfı Ehliyet Kursu Direksiyon Dersleri Nasıl Oluyor ve Hangi Günler Veriliyor ?

A ehliyet kursu için kaydolmuş adaylarımıza direksiyon eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu yapılmaktadır. A sınıfı ehliyet belgesi almak için a ehliyet kaydı yaptıran kursiyerimiz uygunluk durumuna göre eğitim almak istediği günü ve saate uygun randevusunu seçer. Eğitimlerimizin 1 dersi 50 dakikadır ve 2 ders direksiyon eğitimi alır. Eğitimlerimizin ilk 2 ders periyodunda a sınıfı ehliyet kursuna kaydolan adayımız simülatör ile eğitim alır, kalan diğer 14 saatlik ders dilimi akan trafikte sınav güzergahında verilir.

Direksiyon derslerinizi mutlaka yazılı sınavın sonucunu ve direksiyon sınav haftasını beklemeden alınız.

 

A Sınıfı Ehliyet Kursu Ücretleri, A Sınıfı Ehliyet Ücreti, A Sınıfı Motosiklet Ehliyet Ücretleri, A Sınıfı Ehliyet Fiyatı, A Motosiklet Ehliyet Fiyatları Ne Kadardır ?

A motosiklet ehliyet belgesi fiyatı / A sınıfı ehliyet belgesi ücreti Ehliyet fiyatları güncel listesi için tıklayın!'dir. Tüm kartlara 9 taksit yapılmaktadır.

 

A Ehliyeti İçin Yapacağım Toplam Masraf Nedir ?

A Ehliyet Kursu, Kurs Dışında Yapılacak Ücretler;

Ehliyeti Olupta A Ehliyeti İçin Fark Kurs Ücretinin Dışında Ödenecek Ücretler Nelerdir ?

 

 

A Ehliyet Alırken Başka Ekstra Ücret Harcar mıyım ?

Sürücü ehliyeti için vereceğiniz sınıfa göre ücretler farklılık göstermektedir. Ehliyet kaydını yaptırdığınız kursa verdiğiniz ücretin içerisinde hem teorik dersler
hemde direksiyon dersleri bulunmaktadır. Çetin Büyükçınar'ın kaleme almış olduğu sürücü eğitim kitabı hediyemizdir. Sınavları tek seferde geçmesin halinde herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz. Şayet teorik sınavdan başarısız olursanız, teorik harç ödeyerek tekrar sınava girebilirsiniz. Eğer direksiyon sınavından başarısız olursanızda direksiyon harç ve ücret karşılığından en az 2 direksiyon dersi almak zorunluluğu doğacaktır.

Bu gibi durumlara düşmeden ehliyet kayıt yaptırırken kursun geçmişine ve kaliteli ehliyet eğitimi verip vermediğini öncesinden araştırmanız faydanıza olacaktır. Uygun ehliyet veya ucuz ehliyet diye bakmanız çok doğru olmayacaktır. Zaten şuanda alınan bir taban fiyat uygulaması var ve tüm sürücü kursları en az Ehliyet fiyatları güncel listesi için tıklayın! a sınıfı ehliyet verebilmektedirler.

 

A Ehliyet Pendik'de Yazılı Sınav Nerede ve Nasıl Yapılıyor ?

A Ehliyeti yazılı sınavlar Pendik ilçesi ve çevresindeki okullarda yapılmaktadır. Yazılı sınava 1 hafta kala adayların hangi okullarda sınava girecekleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenir, kursumuz tarafından sms ve telefon ile aranarak bilgilendirilirsiniz. Sonrasında bilgilendirilen adaylar kursdan sınav giriş belgelerini temin ederek sınava girebilirler. Yazılı sınav süresi toplam 60 dakikadır ve 50 adet soru bulunmaktadır. Toplam 60 soru içerisinden 35 tanesini doğru olarak cevaplamak yeterli olacaktır. Bilindiği üzere her zaman bize öğretilen ve olduğumuz sınavlarda 3 veya 4 yanlışın 1 doğruyu götürdüğüydü. Ama ehliyet sınavında yanlışlar doğruları götürmemektedir.

 

A Ehliyet Pendik'de Direksiyon Sınavı Nerede ve Nasıl Yapılıyor ?

Pendik'de a ehliyet direksiyon sınav güzergahı, Yenişehir / Çamlık bölgesinde yapılır. 

 

 

 

A Ehliyet Belgesi için Kaç Sınav Hakkım Var ?

Yazılı sınavda 4 hakkınız bulunmaktadır. Aynı şekilde a ehliyet direksiyon sınavı içinde 4 hak verilmektedir. Şayet 4 hakta başarılı olamadığınız tekrar 4 hak daha alabilirsiniz fakat bu 4 hakkı alabilmek için yeniden ücreti karşılığında ders almak zorundasınız ve bu haktan faydalanmak için 45 gün içinde başvurmalısınız. Bu haktan faydalananlar yazılı sınava girmeye gerek duymazlar.

 

A Ehliyet Belgem Tam Olarak Ne Zaman Elimde Olur ?

A ehliyet direksiyon sınavından başarılı olan kursiyerimize kursumuz tarafından hemen ertesi gün sertifika hazırlanır ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilir.


Sertifikaların imzalanması yaklaşık 1 hafta kadar sürebilir. Hak edilen sertifikalar imzadan gelir gelmez hazırlanarak kursiyere teslim edilir. Kursiyerlerde sürücü
randevu sisteminden İlçe Emniyet Müdürlüklerinden randevu alarak, başvurularını gerçekleştirebilir. Emniyet başvurusundan bir hafta sonra da ehliyetinizi almış olursunuz.

 

 

A Ehliyeti Sertifikamı Ehliyete Çevirmeden Motor / Motosiklet Kullanabilirmiyim ?

A ehliyeti için hak edilen sertifika ile motosiklet kesinlikle kullanılamaz. Almış olduğunu sertifika ehliyet belgesi yerine geçmemektedir. Bu nedenle ehliyetsiz motosiklet kullanma cezası tarafınıza uygulanır.

 

 

A Ehliyeti Sertifikamı Ehliyete Çevirmenin Süresi Var Mı ?

A ehliyeti direksiyon sınavını başarılı bir şekilde bitiren kursiyerlerimiz için sertifika süresi iki yıldır. İki sene içinde sertifikaya dönüştürülmeyen sertifikalar iptal edilir. Kişi yeniden sürücü kursuna yazılarak, hem yazılı hemde direksiyon sınavlarına tekrar girer.

 

A Ehliyeti Kayıt İçin Gerekli Belgeler / A Ehliyeti Kayıt İçin Gerekli Evraklar / A Ehliyeti Kaydı İçin İstenilen Belgeler / A Ehliyeti Kaydı İçin İstenilen Evraklar Neledir ?

 • Diploma fotokopisi veya öğrenim belgesi aslı
 • Kan Grubu Kartı
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • 2 adet biyometrik fotoğraf
 • Sabıka Kaydı
 • Sağlık raporu

 

En uygun fiyat garantisiyle, Denge Sürücü Kursu A Sınıfı Ehliyet Fiyatları sizin için hizmetinizde. Kalitesinden ödün vermeden.

loading...
Bizimle İletişime Geçin0 (216) 491 30 29

SRC Belgesi

SRC Belgesi almak ister misiniz?
SRC 1 Belgesi, SRC 2 Belgesi, SRC 3 Belgesi ve SRC 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.
Mail İle İletişime GeçinTıkla Gönder!

ODY Belgesi

ODY Belgesi almak ister misiniz?
ODY 1 Belgesi, ODY 2 Belgesi, ODY 3 Belgesi ve ODY 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.
Yerimizde Ziyaret EtAdres için Tıkla!

ÜDY Belgesi

ÜDY Belgesi almak ister misiniz?
ÜDY 1 Belgesi, ÜDY 2 Belgesi, ÜDY 3 Belgesi ve ÜDY 4 Belgesi hizmeti vermekteyiz.